V sobotu 12. 3.  2016se konal bowlingový turnaj handicap v Ústí nad Labem a herna praskala ve švech.

Počet účastníků každou akcí roste. Asi budeme muset najít hernu, kde je více než 10 drah, protože za chvíli by nás hrálo 6 na jedné dráze. Velice mně těší zájem o akce pořádané v Ústí nad Labem. Dále jsem velmi rád, že se mi daří dodržovat tradice tím, že si každý účastník odváží cenu, kterou si sám vybere podle svého umístění. Vždy se hrají 3 kola a nejhorší výsledek se anuluje. Prostě i ten co pokazí jedno kolo se může stát vítězem, a právě v tom je kouzlo těchto turnajů, které se konají v Ústí nad Labem.

V roce 2016 se ještě několikrát sejdeme, ale další velkou akcí bude až mezinárodní bowlingový turnaj, který je naplánován na sobotu 12. 11. 2016.

Mimo podnikových sponzorů rád vyjmenuji ty z našich řad:
jedná se o Aleše Blažka z Ústí nad Labem; Oldřícha Popelku z Ústí nad Labem; Jiřího Štefka z Kozlovic; Radima Sedláčka z Uherského Brodu; Zdeňka Valentu z Března u Chomutova; Petra Kumstáta z Děčína a Milana Brabce z Lysé nad Labem.

Celá akce proběhla ve vynikající atmosféře, kde vládlo nadšení i z dobrého výkonu soupeře. Každý se snažil podat ten nejlepší výkon a tak nebylo poražených, ale akorát bylo zapotřebí určit pořadí které bylo následující:

• Vozíčkář ženy:
    • 1.místo Iva Michálková Děčín
  • Vozíčkář muži:
    • 1.místo Jiří Bobek Kladno
  • Chodící bez rozdílu handicapu:
  • ženy
    • 1.místo Simona Sobotková Hradec Králové
    • 2.místo Bára Motejlová Ústí nad Labem
    • 3.místo Lenka Ranni Ústí nad Labem
  • muži
    • 1.místo Milan Brabec Lysá nad Labem
    • 2.místo Jiří Kučaba Ústí nad Labem
    • 3.místo Petr Kumstát Děčín

Velké poděkování patří těmto sponzorům: GŘ ČD; Becherovka Karlovy Vary; Porcelánka Dubí; Krajský úřad Ústí nad Labem; SD Chomutov; Personne a Ruská prodejna Čajka Ústí nad Labem. Všem účastníkům děkuji za účast.

Celou akci připravil a organizačně zvládl za pomoci přátel z AVAZu Aleš Blažek

Tvoje IP: 3.22.101.151