Informace z Ústeckého kraje

V sobotu 4.3.2017 se konal v Ústí nad Labem bowlingový turnaj handicap. Celá akce proběhla pod záštitou pana Bc. Pavla Csonky z krajského úřadu v Ústí nad Labem, který pro všechny účastníky zajistil občerstvení.

Jako vždy po celou dobu vládla výborná nálada, která ještě nikdy nechyběla při akcích pořádaných v Ústí nad Labem. Po organizační stránce celý turnaj proběhl bez problémů. Sjela se opět výborná parta od Aše až po Mosty u Jablůnkova, nechyběli ani účastníci ze severu a jihu Moravy. Škoda, že někteří zájemci o účast na turnaji se bez omluvy nedostavili a tím způsobili komplikace těsně před začátkem turnaje. Jednalo se především o účastníky z Ústeckého kraje.

Jako pořadatel chci poděkovat panu Bc. Pavlu Csonkovi z úřadu Ústeckého kraje za jeho podporu celé akce. Poděkování patří také paní Mileně Netíkové z AVAZu Děčín, která pomohla s prezentací a s výsledkovou listinou.

Ceny na tento turnaj nám sponzorsky darovaly Ústecký krajský úřad; GŘ ČD; porcelánka Dubí; Becherovka Karlovy Vary; Personne; Arwel Zlín a městský úřad Frenštát pod Radhoštěm.

Po usilovném snažení se vykrystalizovalo toto pořadí:

1. Benjamínci: Nejmladší účastnicí, která startovala a neztratila se v kategorii žen byla Bouteiller Manon
  2. Na přání účastníků na vozíku jejich umístění neuveřejňuji
  3. Ženy
    • 1. Frančáková Eva Aš
    • 2. Sobotková Simona Hradec Králové
    • 3. Motejlová Bára Ústí nad Labem
    • další umístění účastnic Ústeckého kraje:
      • 4. Milena Netíková; 5. Milena Černá; 7. Motejlová Štěpánka 8. Smíšková Marie; 9. Miluška Krejčová; 10. Klivanová Marie
  4. Muži
    • 1. Bouteiller Francoa
    • 2. Brabec Milan Lysá nad Labem
    • 3. Svoboda Václav Týnec nad Labem
    • umístění účastníků Ústeckého kraje:
      • 7. Aleš Blažek; 10. Jiří Pýcha; 12. Jindřich Huček; 13. Bedřich Watzik 15. Jan Wunsch; 16. Josef Michálek; 17. Pavel Csonka; 18. Pavel Nekola; 19. Josef Kremzer; 20. Lukáš Chvojka

Všem účastníkům děkuji za účast a těším se na setkání při další sportovní akci konané v Ústeckém kraji.

Pořadatel Aleš Blažek

Dámy a pánové!

V sobotu 4.3.2017 se koná od 11.00 hodin krajské shromáždění. Jedná se již o letošní druhý termín.

Místem konání je bowlingová herna Klíše - Hvězda.

V sobotu 4.3.2017 od 12.00 hodin se koná v Ústí nad Labem bowlingový turnaj. Místem konání je bowlingová herna Klíše - Hvězda. Záštitu nad turnajem převzal pan Bc. Pavel Csonka z krajského úřadu. Obsadili jsme všech 10 drah po čtyřech hráčích. Na přípravu a organizaci jsem sám a v konečné fázi mi pomáhají kolegové z AVAZu Děčín. Jsem rád, že se mi daří zajistit pro každého účastníka cenu, kterou si sám vybere podle svého umístění.

Aleš Blažek - krajský předseda KB ÚNL

V sobotu 12. 3.  2016se konal bowlingový turnaj handicap v Ústí nad Labem a herna praskala ve švech.

Počet účastníků každou akcí roste. Asi budeme muset najít hernu, kde je více než 10 drah, protože za chvíli by nás hrálo 6 na jedné dráze. Velice mně těší zájem o akce pořádané v Ústí nad Labem. Dále jsem velmi rád, že se mi daří dodržovat tradice tím, že si každý účastník odváží cenu, kterou si sám vybere podle svého umístění. Vždy se hrají 3 kola a nejhorší výsledek se anuluje. Prostě i ten co pokazí jedno kolo se může stát vítězem, a právě v tom je kouzlo těchto turnajů, které se konají v Ústí nad Labem.

V roce 2016 se ještě několikrát sejdeme, ale další velkou akcí bude až mezinárodní bowlingový turnaj, který je naplánován na sobotu 12. 11. 2016.

Mimo podnikových sponzorů rád vyjmenuji ty z našich řad:
jedná se o Aleše Blažka z Ústí nad Labem; Oldřícha Popelku z Ústí nad Labem; Jiřího Štefka z Kozlovic; Radima Sedláčka z Uherského Brodu; Zdeňka Valentu z Března u Chomutova; Petra Kumstáta z Děčína a Milana Brabce z Lysé nad Labem.

Celá akce proběhla ve vynikající atmosféře, kde vládlo nadšení i z dobrého výkonu soupeře. Každý se snažil podat ten nejlepší výkon a tak nebylo poražených, ale akorát bylo zapotřebí určit pořadí které bylo následující:

• Vozíčkář ženy:
    • 1.místo Iva Michálková Děčín
  • Vozíčkář muži:
    • 1.místo Jiří Bobek Kladno
  • Chodící bez rozdílu handicapu:
  • ženy
    • 1.místo Simona Sobotková Hradec Králové
    • 2.místo Bára Motejlová Ústí nad Labem
    • 3.místo Lenka Ranni Ústí nad Labem
  • muži
    • 1.místo Milan Brabec Lysá nad Labem
    • 2.místo Jiří Kučaba Ústí nad Labem
    • 3.místo Petr Kumstát Děčín

Velké poděkování patří těmto sponzorům: GŘ ČD; Becherovka Karlovy Vary; Porcelánka Dubí; Krajský úřad Ústí nad Labem; SD Chomutov; Personne a Ruská prodejna Čajka Ústí nad Labem. Všem účastníkům děkuji za účast.

Celou akci připravil a organizačně zvládl za pomoci přátel z AVAZu Aleš Blažek

Dámy a pánové,

zasílám předběžné informace o sportovních akcích konaných na severu Čech. 1. 10. 2016 od 10.00 hodin se koná celostátní turnaj ve stolním tenise v Děčíně, tato akce proběhne ve spolupráci s AVAZem Děčín.

12. 11. 2016 od 11.45 hodin se koná mezinárodní bowlingový turnaj v Ústí nad Labem. O tomto turnaji jsem se jen ústně zmínil a mám již 9 přihlášených. Asi bude opět plno.

Ceny mám z 80% již zajištěné, tak že tradice turnaje zůstane zachovaná a každý aktivní účastník si odveze cenu, kterou si sám vybere podle svého umístění. Rozpis a bližší informace rozešlu do konce prázdnin.

Osvědčilo se konání regionálního bowlingového turnaje, který se konal v úterý před cvičením. Účast 20 startujících mně inspirovala k uskutečnění dalších těchto úterků.Těším se na opětovná setkání.

Aleš Blažek Hluboká 486 403 31 Ústí nad Labem 724 956 359 al.blazek(at)eznam.cz

12021