Aktuality

   

1. června otevíráme

Je skvělé, že můžete opět přijít do našeho Aquacentra Agricola, kde si konečně zaplavete a odpočinete ve stylovém Saunovém dole.

Vzhledem k aktuálním nařízením nebudou v provozu všechny služby. Ze saun budou spuštěné vaše oblíbené Finská a Bylinková. Jejich kapacita bude omezena stejně jako uz všech whirlpoolů a Solné jeskyně.

Roušky nemusíte nosit v bazénech, uvnitř saun a v Solné jeskyni.

Pokud splňujete tyto podmínky, určitě přijďte, těšíme se na Vás!

 

Lázeňské centrum Agricola

V roce 1905 byla ověřena radioaktivita a léčivé účinky zdejších důlních pramenů. Rok na to lze již považovat za oficiální vznik lázní. V roce 1911 pak byla slavnostně otevřena budova Kurhaus, dnešní Agricola. Tato nejstarší lázeňská budova nese jméno po doktoru Jiřím Agricolovi (Georgu Bauerovi), který v letech 1527– 31 zkoumal účinky zdejších minerálů.

K historické budově se v roce 2009 přistavělo moderní Aquacentrum Agricola, které bylo o deset let později rozšířeno o unikátní Saunový důl. Jde o komplex několika saun, jehož interiéry jsou inspirovány hornickou historií města a odkazují na unikátní místo získávání léčivé radonové vody. Společně lákají do srdce lázní aktivní návštěvníky Krušných hor a vytvářejí tak z Alp dobře známé spojení lázní a hor.V Lázeňském centru Agricola stále najdete léčebnou část, kde jsou podávány radonové koupele a ostatní lázeňské procedury, jejichž nabídka se stále rozšiřuje. Vyzkoušet zde můžete i relaxační a zážitkové masáže nebo přísadové koupele. Za návštěvu určitě stojí i solná jeskyně, fitness centrum a solárium.Občerstvit se můžete v Café Vital v mezipatře. Volný čas mezi procedurami nejlépe strávíte prohlídkou výstavy o historii města a lázní v ochozu nad vstupní halou.

   

Přihlášení a registrace  

   

Novinky e-mailem  

   

FAQ - časté dotazy  

   

Počet přístupů  

5487732
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
236
1602
7988
5467333
32075
55856
5487732
Tvoje IP: 3.92.91.54
2024-07-19 03:43
   

Plán akcí

   

Sponzoři a dárci

   

Ze společných akcí

   

Účetní uzávěrka

   
© Klub bechtěreviků ČR z.s.