Tento rok můžeme hodnotit opět kladně.

Rok 2016 byl rokem významných narozenin několika našich členů a hlavně narozenin nejstaršího našeho člena pana Antonína Jílka, který se dožil 90tých narozenin. Gratulujeme k narozeninám.

Jako v loňském roce tak i letos se náš klub setkával v Třeboni na plavání, v Českých Budějovicích na schůzích i na bowlingu.

Za krásného podzimního počasí se uskutečnilo velmi příjemné setkání na rehabilitačním pobytu na Lipně. Navštívili jsme společně „Stezku korunami stromů Lipno“ a absolvovali plavbu parníkem. Náš dvoudenní rehabilitační pobyt jsme zakončili v Černé v Pošumaví. Škoda jen, že tak málo našich členů z klubu mělo zájem se setkat s dalšími bechtěreviky i přesto, že pobyt byl hrazen ze sponzorského daru Jihočeského kraje.

Naši bechtěrevici se také zúčastnili jarního turnaje bowlingu v Kutné Hoře a v předvánočním čase turnaje v Pardubicích. Za reprezentaci a umístění patří všem velký dík.

Konec roku 2016 jsme zakončili v Českých Budějovicích v dobré náladě při výborné hudbě, o kterou se nám opět postaral náš člen Pepa Macho (děkujeme).

A co si popřát do roku 2017? Aby i tento rok byl naplněn samými krásnými setkáními a rádi bychom mezi naše stálé členy přivítali v roce 2017 i nové tváře našeho klubu z Jižních Čech.

Myšková M.

Tvoje IP: 3.138.200.66