Nabídka členům

Rozchoďte to! „Světový den Bechtěreviků"

Hnutí „Walk AS One" zve všechny členy ASIF, aby se již po sedmé připojili k propagaci a šíření povědomí o Bechtěrevově nemoci a zapojili se v květnu 2018 do akce „Walk Your AS Off“ aneb „Rozchoďte to!". K účasti zve také akce na Instagramu, kterou jsme vloni s velkým úspěchem odstartovali na světový den Bechtěrevovy nemoci (anglicky Ankyloses Spondylitis, AS).

Někteří z vás vědí, že kampaně na podporu pacientů a šíření povědomí o Bechtěrevově nemoci začaly hrstkou lidí v roce 2011 ve Spojených státech pod názvem „Walk Your AS Off" (Rozchoďte svého bechtěrevika). Cílem této kampaně je nejen šířit informace, ale především podpořit a motivovat pacienty k aktivnímu pohybu, protože to je nejlepší způsob, jak této nemoci nepodlehnout.

Organizace ASIF tuto akci oficiálně podpořila v roce 2013. Od té doby se jí už aktivně zúčastnily týmy i jednotlivci z několika zemí: Austrálie, Velké Británie, Kanady, Irska a USA. Letos bychom byli rádi, kdyby se přidaly i všechny země a organizace ASIF. Zúčastnit se je velice snadné. Stačí nám dát vědět (pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), že se chcete zúčastnit, a my vašemu týmu pomůžeme založit webovou stránku, kde se budou moct členové registrovat. Všechny nachozené kilometry se zapisují po registraci na web.

• 1. Přidejte se – registrujte váš tým na www.walkyourASoff.com
  • 2. Nasdílejte webovou stránku, aby se vaši členové mohli registrovat
  • 3. Choďte! Venku, uvnitř, ve městě, v lese… kde chcete
  • 4. Zapisujte ušlé kilometry – stáhněte si do svého chytrého telefonu aplikaci, která umí zaznamenat vaše kroky či kilometry. Každý krok a metr se počítá!
  • 5. Sledujte své úspěchy na webu – odkaz jste obdrželi při registraci
  • 6. Oslavte svůj úspěch!

Pro účast na Instagramu v „Selfie Challenge" sledujte @walkasoneworldwide, zveřejňujte fotky a nezapomeňte na hashtag #AswalkSelfie a tag @walkasoneworldwide. Vaše fotografie budou sdíleny a podpořeny hnutím „Walk Your AS Off 2018" po celý květen.

Loni se zúčastnilo několik zemí a nasdíleli jsme přes 1 000 fotografií. V tomto roce bychom chtěli pokořit hranici 10 000 fotografií! Pomozte nám jí dosáhnout – stačí, když každá členská organizace ASIF zveřejní 250 fotografií.

Jindřich Fanta, předseda Klubu bechtěreviků

Přihlášení a registrace

FAQ - časté dotazy

Počet přístupů

1196289
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
1196289
Tvoje IP: 54.224.17.157
2018-07-17 19:17

Plán akcí

Sponzoři a dárci

Ze společných akcí

enfrdeitptrues
© Klub bechtěreviků ČR z.s.